Motocykle elektryczne

Motocykle elektryczne zastępują swoje spalinowe odpowiedniki

Te nowoczesne, rewolucyjne jednoślady wyglądem przypominają klasyczne motory. A jednak tanie, miejskie motocykle elektryczne na kat. B wyróżniają się rozwiązaniami, które wyprzedzają możliwości typowych pojazdów spalinowych. Przede wszystkim to najbardziej ekologiczna opcja spośród wszystkich możliwych sposobów samodzielnej jazdy po mieście lub okolicach. To dlatego, że prezentowane produkty zasilane są energią elektryczną. Ich pojemność waha się w zależności od modelu, ale zazwyczaj wystarcza na ok. 100 km.

Sposób na korki? Motocykl miejski!

Dużym plusem tych nietuzinkowych pojazdów jest możliwość ominięcia korków. Każdy nasz tani, miejski motocykl elektryczny na kat. B ma takie zalety, jak typowy motor:

  • zapewnia sprawne przemieszczanie się zarówno przy mniejszym ruchu, jak i w godzinach szczytu,
  • łatwo znaleźć dla niego miejsce postojowe,
  • jest oszczędny – nawet klasyczny jednoślad generuje mniejsze koszty, a elektryki dodatkowo uniezależniają Cię od cen paliw,
  • generuje mniej spalin – a w przypadku naszych tanich motocykli w ogóle nie dochodzi do procesu spalania.

Komfortowa jazda bez spalin z motorem elektrycznym

Wybierając oferowane przez nas jednoślady, masz pewność, że wspierasz ekologiczne rozwiązania. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortową jazdą bez spalin nawet w ruchu miejskim. Pamiętaj jedynie, że ta opcja dostępna jest dla kierowców, zatem musisz posiadać uprawnienia kat. B, aby korzystać z naszych wyjątkowych motorów elektrycznych. Pozostałym użytkownikom dróg polecamy inne pojazdy z oferty.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności