Rowery elektryczne

Rosnąca popularność rowerów elektrycznych

Jeden z najmodniejszych typów pojazdów do poruszania się w ruchu miejskim. Rower elektryczny (zarówno damski, jak i męski) podbił serca użytkowników swoją niezawodnością, funkcjonalnością i stylowym wyglądem. Nic dziwnego, e-rowery doskonale sprawdzają się w przestrzeni miasta – dzięki nim ominiesz korki, pozbędziesz się problemu z parkowaniem i dotrzesz do pracy wypoczęty i dotleniony. E-bike ma tę przewagę nad klasycznymi jednośladami, że pomaga rowerzyście podczas ciągłego pedałowania – zabierze Cię nawet na bardzo strome wzniesienie lub wesprze w razie męczącego odcinka trasy.

Największe zalety modnego roweru miejskiego

Co sprawia, że to rozwiązanie stało się tak popularne nie tylko w miastach? Przede wszystkim szereg zalet męskich i damskich e-rowerów miejskich przyczynił się do tego, że chętnie są wybierane jako alternatywa dla innych środków transportu:

  • rowery elektryczne pomagają budować kondycję fizyczną, a jednocześnie zapewniają wsparcie przy bardziej wymagających drogach (np. pod górkę lub na piaszczystym terenie),
  • są rozwiązaniem ekologicznym, gdyż nie generują spalin,
  • potrzebują niewiele miejsca na parkowanie,
  • e-bike pozwala na podróżowanie niezależnie od korków i natężenia ruchu – nawet tam, gdzie brak ścieżek rowerowych, z łatwością wyminiesz samochody na drodze, co czyni z tego pojazdu idealny rower miejski.

Jak działa e-bike

Zasada działania tych jednośladów jest prosta. Zarówno męskie, jak i damskie rowery elektryczne wyposażone zostały w pojemne akumulatory. Ze względu na miejsce ulokowania wspomagania wyróżnia się dwa podstawowe typy e-bike’ów:

  • z silnikiem w piaście,
  • z silnikiem centralnym.

Silnik elektryczny e-rowerów zapewnia wsparcie podczas pedałowania, ale nie zastępuje go. Uaktywnia się w momencie obrotu korby.

Rower miejski dla każdego

Oferowane pojazdy są idealne dla każdego. Miejskie e-rowery mogą być zarówno męskie, jak i damskie, a przy tym są na tyle proste w obsłudze, że bardzo często są wybierane przez seniorów. E-bike to doskonały środek transportu nie tylko do pracy, ale także do sklepu lub na podmiejską wycieczkę.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności