Promujemy zalety pojazdów elektrycznych

Jesteśmy sklepem dla wszystkich fanów elektrycznych i ekologicznych rozwiązań. Oferujemy pojazdy wyselekcjonowane począwszy od hulajnóg poprzez skutery i motocykle na motocrossach i minicarach kończąc. Nasze produkty są nie tylko oszczędne ale także wyróżniają się nietuzinkowym wyglądem, wpasują się zarówno w infrastrukturę miejską jak i w niewielkich miejscowościach, pośród terenów zielonych. Jako E-pojazdy, autoryzowany dystrybutor wielu marek, oferujemy sprzedaż z możliwością przetestowania na miejscu wybranych pojazdów jak i zapewniamy bezpośredni serwis pojazdów elektrycznych u siebie w najlepszym wydaniu.

BĄDŹ elektromobilny – plug in

Skutery i motocykle elektryczne to przyszłość!

Zalety? Po pierwsze: Ciche, szybkie i niezawodne. Druga zaleta? Możesz poruszać się nimi po ulicach, ponieważ posiadają homologację. Po trzecie: skutery i motocykle elektryczne są w pełni ekologiczne, a co za tym idzie nie produkują CO2, ani żadnych pyłków szkodliwych dla środowiska. Czwarte i najważniejsze: skutery i motocykle elektryczne dają radość z jazdy i pozwalają poruszać się praktycznie bez kosztów, ponieważ koszty energii elektrycznej są absurdalnie niskie i wynoszą około 2 złotych za 100 kilometrów. Każdy, kto kupi e-skuter zamiast wersji spalinowej czy samochodu, na przykład do jazdy podmiejskiej lub na krótkie podróże, jeździ całkowicie bez spalin i tym samym aktywnie przyczynia się do poprawy jakości powietrza. Bądź green, plug in!

Największe zalety skuterów elektrycznych to:

  • niskie koszty eksploatacji (2zł/100km),
  • ekologia – brak emisji spalin,
  • bezgłośne działanie,
  • mniejsza awaryjność w porównaniu ze skuterami spalinowymi,
  • przyspieszenie,
  • łatwe ładowanie i lekka bateria (litowa), którą można wyjąć z pojazdu i ładować w dowolnym miejscu

Wybierz skuter lub motocykl elektryczny dopasowany do swoich potrzeb

Wybór odpowiedniego skutera elektrycznego powinien zależeć przede wszystkim od Twoich potrzeb oraz funkcji, jakie pojazd powinien spełniać. Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać skuter elektryczny, weź pod uwagę, czy będzie to Twój środek transportu do pracy, szkoły czy na zakupy. A może chciałbyś pokonywać dłuższe odległości i ma Ci służyć czysto rekreacyjnie? Weź pod uwagę rodzaj baterii, zasięg jaki chcesz pokonywać czy prędkość z jaką chciałbyś się poruszać. Musisz również pamiętać, że w zależności od mocy silnika oraz osiąganej prędkości mogą być potrzebne odpowiednie uprawnienia do kierowania pojazdu, takie jak prawo jazdy kategorii A1 lub B. Do większości wystarczy jednak dowód osobisty i ukończony 14. rok życia. Nie bez znaczenia jest także Twój wzrost oraz waga.

Zakup skutera elektrycznego stanowi często nie lada wyzwanie. Bogactwo modeli, różnorodność funkcji oraz dodatkowe udogodnienia mogą przyprawić o zawrót głowy. Nie wiesz jaki skuter elektryczny wybrać? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a dopasujemy skuter do Twoich możliwości!

Oprócz wyżej wspomnianych skuterów elektrycznych, znajdziesz u Nas także inne pojazdy elektryczne takie jak: motocykle, hulajnogi, rowery elektryczne, minicary oraz pojazdy elektryczne dla osób niepełnosprawnych. Cały czas poszerzamy asortyment, a także akcesoria do pojazdów elektrycznych.

Dowiedz się więcej
o kosztach użytkowania

Samochód

Wersja spalinowa

Koszt
56 zł

Cena benzyny średnio 8zł
Spalanie średnio 7 l/100km

Wersja elektryczna

Koszt
19,80 zł

Zużycie energii średnio 15KWh/100km

Skuter

Wersja spalinowa

Koszt
16 zł

Cena benzyny średnio 8zł
Spalanie średnio 2 l/100km

Wersja elektryczna

Koszt
3,15 zł

Zużycie energii średnio 2,5KWh/100km

Motocykl

Wersja spalinowa

Koszt
40 zł

Cena benzyny średnio 8zł
Spalanie średnio 5 l/100km

Wersja elektryczna

Koszt
5,04 zł

Zużycie energii średnio 4KWh/100km

Odwiedź nas w naszym salonie

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności