Horwin CR6

Od 27.900

Horwin CR6 rozpoczyna nową erę elektromobilności! Niekończąca się radość z jazdy i nowoczesny design. Stylowy i łatwy w prowadzeniu! Dopasowany do gustów europejskich kierowców. Wspaniale sprawdzi się w mieście oraz na wycieczkach.

Wyczyść

Specyfikacja

Motocykl elektryczny Horwin CR6 to nowość w naszym sklepie! Takiego modelu jeszcze u nas nie było. Szybkość, zwinność i zasięg to jego najlepsze atuty. A tych ma naprawdę dużo więcej.

  • Maks. moc: 6,2 kW
  • Typ silnika: Silnik synchroniczny z magnesami trwałymi
  • Maks. moment obrotowy: 260 Nm
  • Przyspieszenie: 0–60 km/h w 6 s
  • Hamulec tarczowy CBS: z przodu i z tyłu
  • Rama: stop aluminium i magnezu
  • Bateria: Litowo-jonowa 72V 53Ah
  • Maks. zasięg: 120 km
  • Czas ładowania: 3 h 0–80 %

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Doskonała widoczność dzięki technologii LED.

Światła mijania i drogowe z przełomową technologią LED poprowadzą Cię przez ciemność. Światło lamp świeci jaśniej niż kiedykolwiek wcześniej w idealnie czystym białym kolorze. 6 modułów LED rzuca do 28 000 kandeli światła przez szklane soczewki na drogę przed Tobą, aby zapewnić maksymalną widoczność. Wynik mówi sam za siebie: 5-krotnie lepsza wydajność świetlna i lepsza widoczność w porównaniu z konwencjonalnymi żarówkami halogenowymi znanymi z tradycyjnych motocykli. Przy okazji: Dzięki technologii LED zużycie energii jest minimalne, co zapewni Ci większy zasięg i moc podczas podróży.

NIESKOŃCZONA MOC TO NIESKOŃCZONA ZABAWA.

HORWIN CR6 wykorzystuje najnowocześniejsze dostępne baterie litowo-jonowe. Akumulator o pojemności 53 Ah jest ładowany w około 3 godziny od 0 do 80% i oferuje zasięg do 120 kilometrów. Podobnie jak dzisiejsi wiodący producenci samochodów, ogniwa baterii w CR6 są optymalnie opancerzone i chronione. Wpływa to nie tylko na drgania nawierzchni drogi, upadki motocykla czy w najgorszym przypadku również wypadki. Integralność baterii nie zostanie naruszona, nawet jeśli jedno lub więcej ogniw ulegnie awarii.

SZYBKIE ŁADOWANIE

Dzięki rewolucyjnej technologii ładowania w ciągu 20 minut można doładować baterię na tyle, aby pokonać dystans 20–30 km. Pełne naładowanie baterii zajmuje około 3 godzin. Dynamiczny proces ładowania chroni ogniwa w maksymalnym możliwym stopniu, aby po wielu latach nadal uzyskiwać odpowiednie wartości wydajności. Dzięki temu możesz mieć pewność, że źródło zasilania Twojego motocykla jest zawsze nienaruszone i działa niezawodnie. Dodatkowo masz 2 lata gwarancji na akumulator!

INTELIGENTNA JEDNOSTKA STERUJĄCA

Aby znaleźć idealną równowagę między zasięgiem a osiągami, HORWIN CR6 stale sprawdza Twój styl jazdy i zachowanie na drodze. Nazywany również „mózgiem” pojazdów elektrycznych  kontroler będzie monitorować żądaną moc z akceleratora, przekształcać ją w inteligentniejsze informacje i przekazywać – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – do koła pojazdu. Rezultat jest po prostu fenomenalny – ostateczne wrażenia z jazdy, których niestety nie da się opisać słowami.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności