Garelli Ciclone E2

Od 20.950

Elektryczny motocykl na wzór kultowej motorynki

 

Dla wszystkich, którzy mieli motorynkę, kiedy byli młodzi i dla reszty, którzy jeszcze nie mieli przyjemności się nią poruszać. Przygotuj się na nostalgię, Ciclone jest śmielszy i bardziej zuchwały niż kiedykolwiek. I wraca z konkretną misją: cofnąć nas w czasie!

Specyfikacja

Sto lat po powstaniu historyczna włoska marka motocyklowa powraca. Powraca z motocyklem underbone, jednym z najbardziej reprezentatywnych modeli legendarnych lat 70., które wyznaczały nowe kierunki. Nowy motorower Ciclone zachowuje swój charakterystyczny design z niekonwencjonalną jednorurową ramą. Zmieniła się tylko jedna rzecz: Ciclone stał się przyjazny dla środowiska i zrównoważony dzięki całkowicie elektrycznemu silnikowi Bosch.

  • Moc znamionowa: 2,0 kW
  • Bateria: Litowo-jonowa 48 V 2 kWh
  • Maksymalna prędkość: 45 km/h
  • Zasięg maksymalny: 120 km
  • Hamulce: tarczowe hydrauliczne
  • Masa własna: 66 kg
  • Homologacja: Tak
  • Wyposażenie: prędkościomierz LCD + ANALOG, kod błędu diagnostycznego wyświetlany na prędkościomierzu, przednie światło Led E-mark 16000, podpórka boczna

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https:/gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

BEZPIECZEŃSTWO, INNOWACJE I TECHNOLOGIE

Garelli Power Pack, który można łatwo wyjąć do ładowania w domu, ma pojemność 40 Ah, pomimo niewielkiej wagi 13 kg. Dzięki swojej niezawodności i jakości akumulatory litowe Samsung gwarantują zasięg ponad 100 km*, oraz co najmniej 800 cykli ładowania bez utraty wydajności. Szybka ładowarka** 10 A umożliwia pełne naładowanie w rekordowym czasie 4 godzin.

*Zasięg do 120 km w trybie Eco.
*Ładowanie w około 4 godziny za pomocą opcjonalnej „szybkiej ładowarki” 10A. Ładowanie w 8 godzin standardową ładowarką 5A.

Motorower elektryczny od włoskiej marki Garelli

Garelli jest marką motocyklową z Włoch, która ma ponad stuletnią historię. Zgodnie z duchem czasów i z myślą o przyszłości, po latach modernizacji pojazdów, firma opracowała model motocykla elektrycznego. Ten jedyny w swoim rodzaju pojazd łączą niebanalny design oraz sportowe dziedzictwo marki. Rezultatem jest Garelli Ciclone — wyjątkowy motocykl elektryczny, który doskonale sprawdzi się w warunkach miejskich. Model ten jest odzwierciedleniem i spadkobiercą pojazdu, który był dobrze znany jeszcze w latach 70. i 80. XX wieku. Unikalny wygląd i styl miejski połączono z najnowocześniejszą eko technologią.

STEROWNIK BOSCH

Sterownik Bosch dla Garelli Ciclone został zoptymalizowany przy udziale zespołu inżynierów. Skalibrowaliśmy system MDC (Mapping Drive Control) z 3 różnymi mapowaniami, umożliwiając w ten sposób najlepszą optymalizację trybów jazdy dla wszystkich różnych wersji: Eco, Tour i Sport. Garelli Ciclone jest również wyposażony w technologię KERS: za pośrednictwem jednostki sterującej silnik odzyskuje energię i oddaje ją do akumulatora podczas hamowania, zapewniając dynamiczne ładowanie. Wszystko to sprawia, że jest to przyjemne doświadczenie, z wyjątkowo płynną kontrolą jazdy podczas przyspieszania/zwalniania, a także ograniczonym zużyciem energii.

MOTOROWER ELEKTRYCZNY ZASIĘG

Opcjonalna ładowarka akumulatorów Garelli Fast Charger pozwala uzyskać zasięg około 25km w zaledwie 45 minut ładowania. Praktycznie jest to czas potrzebny na kawę lub krótki spacer po centrum miasta.

SILNIK PIASTY BOSCH

We współpracy z firmą Bosch Garelli opracowało silnik do widelca jednoramiennego: łatwy demontaż felgi w celu szybkiej wymiany opony jest jego szczególną cechą. Silnik rozwija moc szczytową 2kW, przy maksymalnym momencie obrotowym 120Nm. W połączeniu ze sterownikiem Bosch, osiągane są mocne przyspieszenia i minimalna absorpcja energii.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności