TROMOX UKKO S

Od 27.950

Elektryczny motocykl Tromox Ukko S wygrał nagrodę IF DESIGN AWARD 2022, zdobył serca ponad 132-osobowego jury złożonego z globalnych elit i dzięki unikalnemu i zaawansowanemu technologicznie wzornictwu oraz doskonałej wydajności został wybrany numerem jeden spośród prawie 11 000 zgłoszeń z 57 krajów.

Wyczyść

Specyfikacja

Elektryczny motocykl Tromox Ukko S wygrał nagrodę IF DESIGN AWARD 2022, zdobył serca ponad 132-osobowego jury złożonego z globalnych elit i dzięki unikalnemu i zaawansowanemu technologicznie wzornictwu oraz doskonałej wydajności został wybrany numerem jeden spośród prawie 11 000 zgłoszeń z 57 krajów.

 • Moc znamionwa: 8 kW
 • Bateria: Litowo-jonowa 72V 55Ah
 • Maksymalna prędkość: 100 km/h
 • Zasięg maksymalny: 160 km
 • Hamulce: tarczowe CBS
 • Maksymalne obciążenie: 170 kg
 • Homologacja: Tak
 • Moment obrotowy: 203 Nm

  Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

  STYL, MOC, PRĘDKOŚĆ, ZASIĘG. DLA TYCH, KTÓRZY WIEDZĄ, JAK SIĘ POKAZAĆ!

  W ślad za popularnym i docenianym minbikiem elektrycznym MINO, TROMOX prezentuje nowy i ekstrawagancki model elektrycznego Motocykla TROMOX UKKO S, który jest napakowany najnowocześniejszą technologią, o większych wymiarach i z mocniejszym niż poprzedni model MINO silnikiem. Motocykl elektryczny TROMOX UKKO S rozwija większą prędkość maksymalną i dysponuje dużo większą mocą niż mini poprzednik MINO. TROMOX UKKO S to całkowicie nowy motocykl elektryczny oparty na lekkiej ramie ze stopu aluminium, który rewolucjonizuje rynek motocykli elektrycznych. Duży zasięg, łatwość prowadzenia i świetne osiągi elektrycznego TROMOX UKKO S sprawią, że uzależnisz się od eko-jazdy!

  WYŚCIGOWE GENY, FUTURYSTYCZNY WYGLĄD

  Dzięki imponującemu momentowi obrotowemu 203 Nm cichy, montowany centralnie silnik z napędem pasowym TROMOX UKKO S rozpędza się do 100 km/h w 4,2 sekundy. Te obiecujące i imponujące wyniki gwarantują dobrą zabawę, szczególnie dla osób dojeżdżających do pracy. Ale nie tylko – z TROMOX UKKO S możesz również zaplanować dłuższy wypad, na przykład za miasto, a to wszystko dzięki zasięgowi nawet do 160 km. Niewielki rozmiar oznacza, że ​​będziesz w stanie poruszać się szybciej i zwinniej niż na zwykłym motocyklu i możesz zapomnieć o opłatach za parkowanie. TROMOX UKKO S nadaje się idealnie do transportu miejskiego i jest idealną opcją dla poskramiaczy miejskich dżungli.

  BATERIA LITOWO JONOWA O POJEMNOŚCI 55AH I AŻ 5 LETNIEJ ŻYWOTNOŚCI. NAWET DO 160 KM NA JEDNYM ŁADOWANIU.

  Motocykl elektryczny TROMOX UKKO jest zarządzany przez zaawansowany, zaadaptowany z samochodów elektrycznych system CAN. Funkcje systemu BMS są jeszcze bardziej dopracowane, aby zapewnić bezpieczeństwo ogniw we wszystkich aspektach. Obudowa baterii wykonana jest w całości z aluminium, co zapewnia jej lekkość w transporcie i bezpieczeństwo w razie nieprzewidzianych sytuacji drogowych. Bateria w TROMOX UKKO S jest wyciągana, więc możesz ją zabrać i ładować w dowolnym miejscu. Dzięki dodatkowemu akumulatorowi Twój elektryczny przyjaciel nadal pozostanie bezpieczny, z wszystkimi aktywnymi systemami.

  ŚWIATŁA TROMOX UKKO S

  Ekskluzywne światła TROMOX Ukko S z super designerskim paskiem świetlnym LED. Pozwala na ciekawe wizualizacje w różnych sytuacjach. Indukcyjne światło pulsacyjne zostanie uruchomione, gdy kolejny TROMOX Ukko S zbliży się na odległość 100m. Do tego możesz błyskawicznie poznać stan naładowania, poprzez zmianę natężenia światła Twojego TROMOXa. Zapoznaj się z większą liczbą posiadaczy UKKO S!

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas
  +48 508 278 601
  Napisz do nas
  biuro@e-pojazdy.com
  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności