Minicary E-joy

Od 31.500

Minicary E-joy z prawem jazdy kategorii B lub AM

 

Jazda minicarem to wygodne rozwiązanie do swobodnego przemieszczania się po mieście. Aby sterować tym pojazdem, potrzebne jest tylko prawo jazdy kategorii B lub AM (karta motorowerowa), co umożliwia łatwe dojazdy do szkoły, pracy, na zakupy czy na spontaniczne wycieczki po okolicy! Zakupienie minicara to doskonała możliwość doświadczenia zalet samochodów elektrycznych. Doznania z jazdy, ergonomiczność i kompaktowa konstrukcja utwierdzą Cię w przekonaniu, że przyszłość należy do elektromobilności!

Wyczyść

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Dodatkowo

 • Alarm
 • Centralny zamek
 • Szyberdach
 • Kamera cofania
 • Bluetooth
 • Elektryczne szyby
 • Nagrzewnica

Minicar E-joy dla Twojego komfortowego przemieszczania się.

Aby prowadzić ten pojazd wystarczy Ci prawo jazdy kat. B lub AM (karta motorowerowa), dzięki czemu bez problemu możesz dojeżdżać do szkoły, pracy, na zakupy lub po prostu daj się ponieść i wybierz się na przejażdżkę po okolicy!

Zakup tego pojazdu to idealny sposób na poznanie zalet pojazdów elektrycznych. Wrażenia z jazdy, ergonomia, kompaktowa budowa utwierdzą w przekonaniu, że elektryczna mobilność to nadchodząca przyszłość!

Praktyczna elektryczność

Komfortowe i bogato wyposażone wnętrze E-joya z 7 calowym wyświetlaczem pozwoli Ci bezpiecznie i z przyjemnością podróżować po okolicy.

E-Joy nadaje się na każdą pogodę! Podczas upałów łatwo schłodzisz wnętrze pojazdu dzięki dwóm elektrycznym szybom. A gdy aura jest chłodniejsza, nieodzowna okaże się elektryczna nagrzewnica o wysokiej mocySzybko nagrzeje ona wnętrze pojazdu do komfortowego poziomu.

Wyświetlacz LCD

Zastosowany, przejrzysty wyświetlacz LCD jest łatwy do odczytania nawet przy dużym nasłonecznieniu, jak i w nocy. Na wyświetlaczu można sprawdzić najważniejsze parametry podczas jazdy takie jak prędkość czy stan naładowania baterii. Wyświetlacz pełni również funkcje licznika, pokazując przebyty już dystans, a proste i przejrzyste ikonki informują np. o włączonych światłach czy trybie jazdy.

Ładowanie

Proces ładowania jest prosty i bezproblemowy. Cała elektronika ładowania znajduje się wewnątrz pojazdu! zupełnie tak jak w samochodach elektrycznych. Aby rozpocząć ładowanie, wystarczy podpiąć znajdujący się w zestawie kabel. Port ładowania ukryto pod ergonomiczną klapką.

Pojazd bez problemu naładujesz ze standardowego gniazdka 230V. O poziomie naładowania baterii informuje wskaźnik znajdujący się wewnątrz pojazdu.

Ważne informacje:

 • kategoria pojazdu: L6e-BP (czterokołowiec lekki)
 • wymagane uprawnienia: AM lub wyżej (A1/A2/A/B…)
 • pojazd posiada europejską homologację drogową umożliwiającą rejestrację i ubezpieczenie pojazdu
 • pojazd posiada wszystkie niezbędne elementy (światła, kierunkowskazy itp.) do poruszania się po drogach publicznych
 • wszystkie niezbędne dokumenty do rejestracji (tj. faktura, homologacja, oświadczenie firmy) dostarczane są w formie papierowej
Moc znamionowa

2,0 kW

Bateria

100Ah LiFePO4, 70Ah LiFePO4

Prędkość maksymalna

45 km/h

Zasięg maksymalny

70-90km

Wymiary

2300 x 1000 x 1510 mm

Koła

12 cali aluminiowe

Ilość osób

1-2

Masa własna

305 kg

Czas ładowania

5-6h

Kolor

Biały, Czarny, Czerwony, Miętowo-biały, Niebieski, Szary

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności