TROMOX MINO

Od 14.450

Oprócz zerowej emisji spalin, bierzemy odpowiedzialność za dostarczanie naszym użytkownikom emocji z jazdy, ale nie kosztem bezpieczeństwa. MINO, sprawia, że jazda jest łatwa i elastyczna.

Wyczyść

Specyfikacja

Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii, MINO, szykownie zaprojektowany mini motocykl elektryczny, stanowi rewolucyjny krok w kierunku jeszcze większego nacisku na lekkość, trwałość, dynamikę, wydajność i świetną zabawę podczas jazdy. Niezmiennie skupiając się na jakości, staramy się zapewnić użytkownikom na całym świecie najlepsze wrażenia z jazdy przy różnych okazjach.

 • Masa własna: 68kg
 • Model transmisji: Napęd łańcuchowy
 • Silnik: Bezszczotkowy montowany pośrodku
 • Bateria: Litowo-jonowa 60V31Ah
 • Układ hamulcowy Hamulec hydrauliczny
 • Inteligentny system VCU ( Sprzęgło wiskotyczne, umożliwiające płynną regulację rozdziału momentu obrotowego pomiędzy osiami pojazdu, od całkowitego odłączenia napędu jednej osi do niemal sztywnego połączenia obu osi.)
 • Amortyzator Przód: konwertowany/sprężynowy z amortyzatorem olejowym Tył: centralny/sprężynowy z amortyzatorem olejowym
 • Czas ładowania: 5h
 • Maksymalna prędkość: 45 km/h (ograniczona elektronicznie)
 • Maksymalny zasięg: 88 km
 • Moc maksymalna: 2,5 kW
 • Moment obrotowy 110 Nm

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Aplikacja TROMOX

Zobacz na żywo dane swojego pojazdu w dowolnym momencie!

Dzięki aplikacji TROMOX możesz wyświetlić szczegółowe informacje o stanie akumulatora i funkcjach swojego motocykla.

W przyszłości nasi użytkownicy mogą spodziewać się bardziej praktycznych funkcji dostępnych w aplikacji, takich jak sieci społecznościowe, zakupy online, nagradzanie klientów itp.

Niezrównana amortyzacja

MINO jest wyposażony w lekki 570mm odwrócony hydrauliczny amortyzator przedni oraz niezależny amortyzator tylny o średnicy 230mm. Amortyzator przedni i tylny można regulować w zależności od upodobań kierowcy. Konstrukcja odwróconego hydraulicznego przedniego amortyzatora zapewnia również stabilną jazdę nawet na wyboistej drodze.

Inteligentny kokpit

Zgrabna, ale dynamiczna deska rozdzielcza jest zintegrowana z całym projektem pojazdu. Symbole w pełnym kolorze pomogą uniknąć zmęczenia wzroku.

Wodoodporna i pyłoszczelna konstrukcja IP65, która zapewnia, że deska rozdzielcza jest zawsze w dobrym stanie. Ekran LCD o zimnym świetle wygląda ostrzej, dzięki czemu kierowca zawsze ma wyraźny obraz.

Bezpieczeństwo – Liczy się każdy szczegół!

Wysokowydajny system hamulców tarczowych sprawia, że hamowanie jest bezpieczne. Hamulce tarczowe o średnicy tarcz 180 mm przednich i tylnych kół są wyposażone w nowe, jednocylindrowe, równoległe zaciski. W porównaniu z pływającymi zaciskami o tej samej specyfikacji znacznie poprawia skuteczność hamowania całego pojazdu.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności