IML MIKU Super

Od 17.499

Szybki, zwinny, zwrotny – idealny dla poszukiwaczy wrażeń oraz fanów oryginalnego wyglądu. 

Wyczyść

Specyfikacja

Niebanalny, przykuwający wzrok design oraz kształt nadają charakteru temu pojazdowi. Szybki, zwinny, zwrotny – idealny dla poszukiwaczy wrażeń oraz fanów oryginalnego wyglądu. Miku Super to odpowiednik motocykla elektrycznego o pojemności 125 cm3. To znaczy, że trzeba posiadać min kategorię B, aby móc poruszać się tym elektrykiem.

 • Maks. moc: 3,0 kW
 • Homologacja: Tak
 • Bateria: Litowo-jonowa 2 x 72V 20 Ah
 • Bateria wyciągana: Tak
 • Prędkość maksymalna: 80 km/h
 • Zasięg maksymalny: 100 km/h
 • Czas ładowania: 4h
 • Hamulce: tarczowe CBS
 • Zawieszenie: hydrauliczne
 • Masa własna: 88kg
 • Wyposażenie: alarm, inteligentna ładowarka, światła LED, tempomat, USB

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Dwusystemowy silnik

Napęd 3000W pozwala rozwinąć Super Miku prędkość do 80km/h, przy czym maksymalną prędkość osiąga już w 8,5 sekundy! Dzięki tej mocy motocykl całkiem dobrze radzi sobie w terenie górzystym, gdzie nachylenie ma ok 27°. Dodatkowo silnik jest zintegrowany z tylnym kołem i jest on dwusystemowy. Podobnie jak wszystkie nowoczesne silniki elektryczne, Miku Super działa z bardzo małą liczbą ruchomych części. W związku z tym prawie nie wymaga konserwacji. Brak poziomu oleju, rolek lub paska transmisyjnego do regularnego sprawdzania. W tego typu maszynie tylko część rowerowa wymaga okresowej konserwacji: hamulce, zawieszenia, amortyzatory, opony i oświetlenie. Z Miku Super możesz zabrać na przejażdżkę osobę towarzyszącą, ponieważ jest to motocykl dwuosobowy, gdzie maksymalne obciążenie wynosi 185kg. Dodatkowo Miku Super jest wodoodporny. Jeździj więc bez obaw o warunki pogodowe. Jego elementy są zaprojektowane tak, aby były odporne na deszcz i wiatr, a każdy z nich jest testowany.

Motocykl elektryczny Miku Super

Miku Super posiada homologacje oraz kartę pojazdu, czyli wszystkie zezwolenia administracyjno-prawne pozwalające na uczestnictwo w ruchu drogowym. Motocykl został także wyposażony we wszystkie niezbędne rozwiązania potrzebne, aby poruszać się po jezdni – kierunkowskazy, klakson, światła drogowe oraz długie. Zarejestruj skuter przy pomocy 3 dokumentów: faktury, karty pojazdu oraz oryginalnej homologacji.

Bogate wyposażenie

Miku Super posiada nowoczesny port USB do ładowania telefonu komórkowego oraz pojemny schowek. Oprócz tego ten model skutera możecie połączyć z systemem Android lub iOS przy użyciu dedykowanej aplikacji. Dzięki tej funkcji będziecie mogli sterować alarmem, włączyć i wyłączyć skuter, przeprowadzić kontrolę stanu pojazdu i sprawdzić poziom ciśnienia w oponach. Za pomocą aplikacji będziecie mogli także otworzyć lub zamknąć schowek, a także skonfigurować kluczyki za pomocą Bluetooth. Wspomnijmy jeszcze o diodach LED w światłach Miku Super – dzięki nim w nocy widzimy wszystko idealnie!

Wyjątkowy zestaw baterii

Dwie wyjmowane baterie litowo-jonowe o pojemności 72V 20Ah każda, gwarantują zasięg na poziomie ok 100km. Każdy akumulator ma żywotność 1000 cykli ładowania, a można je w pełni naładować już w 4 godziny, i to w dowolnym miejscu – wystarczy gniazdko 220V! Teraz możesz ruszyć w długą, budżetową podróż, nie martwiąc się o koszty eksploatacji czy paliwa.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności