Dostawa i płatność

Dostawa towaru oraz płatności

SPIS TREŚCI:
§ 1 Płatności
§ 2 Realizacja zamówienia

§ 1 PŁATNOŚCI

 1. Za złożone zamówienie można zapłacić, w zależności od wyboru Kupującego:
  • zwykłym przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy,
 2. Za pośrednictwem platformy płatniczej:
  • PayNow,
 3. Za pobraniem, tj. gotówką w momencie dostarczenia Towaru do Kupującego,
 4. Gotówką w momencie odbioru osobistego Towaru,
 5. Za pomocą kart płatniczych: Visa; Visa Electron; Mastercard; MasterCard Electronic; Maestro.
 6. W systemie ratalnym Santander oraz płatność ratalna CA Raty.
 7. W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry, za zamówienie należy zapłacić w terminie 1 dnia roboczego od złożenia zamówienia.
 8. Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.
 9. Kupujący dokonując zakupów w Sklepie akceptuje stosowanie faktur elektronicznych przez Sprzedawcę. Kupujący ma prawo wycofać swoją akceptację.
 10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Kupującego kartą płatniczą, Sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Kupującego.
 11. W przypadku braku opłacenia zamówienia przez Kupującego w terminie 48 h od momentu jego złożenia, Sprzedawca ma prawo do odstąpienia od Umowy w terminie jednego miesiąca, licząc od dnia upływu terminu do zapłaty.

§ 2 REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 1. Sprzedawca jest obowiązany do dostarczenia Towaru bez wad.
 2. Termin realizacji zamówienia standardowo wynosi 3 dni, w przypadku niektórych towarów termin realizacji może być wydłużony, szczegóły podane są podczas zamawiania konkretnego towaru.
 3. W przypadku, gdy Kupujący wybrał płatność z góry za zamówienie, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia po jego opłaceniu.
 4. W przypadku wyboru przez Kupującego sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
 5. W sytuacji, gdy w ramach jednego zamówienia Kupujący zakupił Towary o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla Towaru o najdłuższym terminie.
 6. Towar dostarczany jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 7. Towary zakupione w Sklepie dostarczane są wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej lub spedycyjnej lub po uprzednim poinformowaniu w określonych przypadkach, firmowym transportem.
 8. Kupujący może odebrać Towar osobiście w Punkcie Odbioru w godzinach jego otwarcia.
 9. W przypadku wyboru odbioru osobistego przez Kupującego, Towar będzie gotowy do odbioru we wskazanym terminie realizacji zamówienia, a w przypadku gdy Sprzedawca wskazał termin wysłania Towaru – w tym terminie.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności