FAQ - Częste pytania i odpowiedzi

Jaka jest różnica między bateriami litowo-jonowymi a żelowymi?

Bateria jonowa, to zdecydowanie większy komfort użytkowania. Jest mniejsza, lżejsza i można ją wyciągnąć ze skutera, a co za tym idzie, baterię można zabrać do domu i naładować w dowolnej chwili. Bateria litowo-jonowa szybciej się ładuje, jest trwalsza i charakteryzuje się większą gęstością. Natomiast bateria żelowa jest zdecydowanie tańsza.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Tak, zawsze wystawiamy fakturę przy zakupie.

Czy sprzedawane produkty posiadają gwarancję?

Tak, sprzedawane przez firmę E-pojazdy skutery, motocykle, minicary, hulajnogi posiadają 24msc gwarancję dla osób fizycznych i 12mcs dla firm.

Czy pojazdy mogę przetestować na miejscu?

Tak, udostępniamy pojazdy do jazdy testowej w naszym salonie w Świebodzinie przy ulicy Konarskiego 9A. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

Jakie korzyści z użytkowania skuterów i motocykli elektrycznych?

Skutery i motocykle elektryczne mają wiele korzyści. Pierwszym ich plusem jest brak emitowania dwutlenku węgla oraz to, że nie zatruwają atmosfery. Ich zakup oraz użytkowanie również nie są problematyczne, gdyż można ładować je w swoim domu, a w miastach powstaje coraz więcej stacji ładowania. Poruszanie się pojazdem elektrycznym coraz częściej uprawnia nas też do skorzystania z preferencyjnych miejsc parkingowych czy poruszania się w strefach zamknięciach dla pojazdów spalinowych. Samo korzystanie ze skutera elektrycznego jest proste i nie wymaga od nas posiadania dodatkowych umiejętności czy uprawnień

Ile zapłacę za przesyłkę?

Koszt wysyłki dla minicarów – 500 zł do 200km, powyżej 3,5 zł/km

Koszt wysyłki dla hulajnóg – 150 zł

Koszt wysyłki dla skuterów i motocykli – 250 zł

Dla zamówień od kwoty 11 999 zł wysyłka to 1zł!

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności