S6 Double Lithium

Od 20.999

Najnowszej generacji skuter elektryczny S6! Podwójna bateria litowo-jonowa 60V 32Ah marki LG oraz silnik bezszczotkowy 4000W Boscha to nie jedyne z zalet tego skutera. Sprawdź je wszystkie!

Wyczyść

Specyfikacja

Najnowszej generacji skuter elektryczny S6! Podwójna bateria litowo-jonowa 60V 32Ah marki LG oraz silnik bezszczotkowy 4000W Boscha to nie jedyne z zalet tego skutera. Sprawdź je wszystkie!

  • Moc znamionowa: 4,0 kW
  • Bateria: Litowo-jonowa 2 x 60V 32Ah
  • Maksymalna prędkość: 75 km/h
  • Zasięg maksymalny: 120 km
  • Hamulce: tarczowe
  • Masa własna: 90 kg
  • Homologacja: Tak
  • Wyposażenie: alarm, inteligentna ładowarka, światła LED, tempomat

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Skuter elektryczny S6 Double Lithium

Kolejny skuter z rodziny „esek” – najnowszy model S6 to kwintesencja nowoczesności i ponadczasowego designu w skuterze elektrycznym. Znajdzie swoich odbiorców zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Renomowane podzespoły to jeden z największych atutów tego skutera. W dodatku w postaci podwójnej baterii litowo-jonowej oraz mocnego napędu. Musisz mieć ten skuter! 

S6 – Podzespoły renomowanych marek

Jak wspomnieliśmy wyżej, ten model skutera posiada renomowane podzespoły – silnik 4000W Boscha oraz dwie baterie litowo-jonowe LG o pojemności aż 60V 32Ah. Bezsprzecznie są to wyróżniające się marki, a przede wszystkim są one niezawodne. Dzięki dwóm bateriom można przejechać do 150km, a samo ładowanie baterii wynosi zaledwie 4h. Nie zapominajmy, że są to baterie litowo-jonowe, ważące ok 9kg i przenośne – a znaczy to tyle, że można je naładować w dowolnym miejscu – wystarczy mieć tylko dostęp do kontaktu. Napęd Boscha 4000W z kolei pozwala poruszać się z prędkością do 75 km/h, a skuter osiąga tą prędkość w zaledwie 5 sekund! Taka prędkość daje już sporo frajdy z jazdy, ale do prowadzenia potrzeba prawa jazdy kategorii B.

Bateria i silnik

Bateria LG, silnik bezszczotkowy Boscha są niczym serce i mózg. Nie popełniają one błędów, ludzkie serce w czasie życia uderzy 3 miliardy razy, koło S6 obróci się około 6 900 212 razy, po tym czasie bateria straci swoje właściwości natomiast silnik bezszczotkowy będzie gotowy na pokonanie kolejnych kilometrów.

Jakiej klasy prawa jazdy potrzebujesz do skutera elektrycznego S6?

Skutery elektryczne do 75 km/h, to analogicznie skutery spalinowe do pojemności 125 cm, aby jeździć skuterem S6 potrzebujesz minimum prawo jazdy kat B. Jeśli natomiast jesteś osobą niepełnoletnią wymagane będzie prawo jazdy AM. Homologacja zaś obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności