Horwin EK3

Od 18.900

Nowoczesny design, miękkie kontury, olśniewające kolory – moda i luksus w jednym. Ek3 został zaprojektowany do codziennego użytku, pokonując nawet dłuższe dystanse szybko, elegancko i ekonomicznie.

Wyczyść

Specyfikacja

Elegancki skuter elektryczny Horwin EK3 zaskakuje jakością, komfortem, nowinkami technicznymi na pokładzie i bezpieczeństwem. Jego nietuzinkowy design wyróżni Cię z tłumu innych skuterów na ulicy. Idealny do codziennego użytku. W opcji z dodatkową baterią, dla podwojenia zasięgu.

 • Moc maksymalna: 6,2 kW
 • Bateria: Litowo-jonowa 72V 36 Ah
 • Czas ładowania: 4h
 • Żywotność baterii: 1000 cykli
 • Bateria wyciągana: Tak
 • Prędkość maksymalna: 95 km/h
 • Maksymalny zasięg: 100 km
 • Hamulce: tarczowe
 • Zawieszenie: hydrauliczne
 • Masa własna: 95 kg
 • Wyposażenie: alarm, inteligentna ładowarka, światła LED, system bezkluczykowy, tempomat, USB

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

KOMFORT I WZORNICTWO SPOTYKAJĄ SIĘ Z ZAAWANSOWANĄ TECHNOLOGIĄ I BEZPIECZEŃSTWEM

Nowoczesny design, miękkie kontury, olśniewające kolory – moda i luksus w jednym. Młody czy stary, mężczyzna czy kobieta: EK3 przemawia do każdego! Nieważne, czy zdecydujesz się na wersję standardową, czy wersję deluxe. Oba warianty mają tę samą podstawową konstrukcję i różnią się wizualnie specyfikacją wyposażenia. Wersja deluxe ma metaliczne wykończenie i jest wyposażona w siedzenie z brązowej skóry.

EK3 został zaprojektowany do codziennego użytku. Szybko, elegancko i ekonomicznie pokonuje nawet dłuższe dystanse. Posiada ergonomiczną, przemyślaną, wygodną pozycję siedzącą.

EK3 został opracowany zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa i jest wyposażony w liczne zaawansowane technologicznie systemy. Układ hamulcowy CBS, światła LED, funkcja opóźnienia wyłączania światła, bezkluczykowy start, dotykowy wyświetlacz, tempomat, bieg wsteczny, alarm antykradzieżowy i opony odporne na przebicia: wszystko to w standardzie! EK3 to łatwy w utrzymaniu motocykl elektryczny, który wyróżnia się minimalnymi kosztami eksploatacji!

SILNIK
WYSOCE WYDAJNY I TANI W EKSPLOATACJI

Opracowany przez firmę HORWIN silnik centralny generuje 6,2 kW, rozpędzający motocykl do zawrotnych 95 km/h. EK3 przyspiesza do 60 km/h w sześć sekund, a pełny moment obrotowy jest dostępny zawsze na Twoje wezwanie – wystarczy, że przekręcisz przepustnicę w dowolnym momencie.

Stała moc silnika zapewnia cichą pracę w każdych warunkach drogowych. Ponadto wysoce wydajny silnik doskonale łączy wydajność z niskim zużyciem energii. Wszystkie precyzyjnie dostrojone komponenty zapewniają, że silnik razem z łatwym w konserwacji napędem łańcuchowym działa wydajnie i stabilnie, umożliwiając dalszą pracę w ekonomiczny sposób.

ŚWIATŁA LED DLA WIĘKSZEGO BEZPIECZEŃSTWA

Automatyczna lampa do jazdy dziennej DRL świeci intensywnym białym światłem LED. Ten ulepszony system oświetlenia zwiększa bezpieczeństwo – szczególnie w deszczowe i mgliste dni. Funkcja automatycznego opóźnienia wyłączenia, gdy światła są wyłączone, oświetla drogę do garażu lub drzwi wejściowych po wyłączeniu motocykla.

Reflektory są wyposażone w trzy lampy LED. Ich jaśniejsze i bielsze światło pozwala dosłownie przebić się przez ciemność, co czyni je znacznie lepszymi od standardowych żarówek. W porównaniu do żółtego światła wytwarzanego przez konwencjonalne lampy halogenowe, kolor tych lamp LED jest bardzo dobrym przybliżeniem do naturalnego światła dziennego. Dają kierowcy bardziej realistyczne odczucie sytuacji na drodze.

BEZPIECZEŃSTWO HAMOWANIA
SPECJALNY INTELIGENTNY UKŁAD HAMULCOWY, KTÓRY POPRAWIA BEZPIECZEŃSTWO

Układ hamulcowy CBS został zaprojektowany tak, aby hamowanie było bezpieczniejsze i bardziej stabilne. Zwiększa ochronę przed możliwością zablokowania jednego z kół.

CBS (Combined Braking System) rozdziela siłę hamowania między przednią i tylną tarczę hamulcową. Oznacza to, że jeśli musisz hamować w sytuacji awaryjnej, droga hamowania ulega skróceniu, zapewniając w ten sposób bezpieczne hamowanie przy dużych prędkościach. Ta czułość hamowania zapewnia niezwykle precyzyjne prowadzenie podczas zbliżania się i pokonywania zakrętów oraz na mokrej nawierzchni.

Kolejna zaleta: CBS jest bardzo tani w utrzymaniu i wymianie!

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności