IML Rainbow

Od 5.999

Zgrabny, komfortowy jednoosobowy skuter elektryczny w czterech pięknych, wyróżniających się kolorach! Idealny na krótkie dojazdy do szkoły, pracy, na zakupy czy małe wypady na łono natury.

Wyczyść

Specyfikacja

Zgrabny, komfortowy jednoosobowy skuter elektryczny w czterech pięknych, wyróżniających się kolorach! Idealny na krótkie dojazdy do szkoły, pracy, na zakupy czy małe wypady na łono natury.

  • Moc znamionowa: 1 kW
  • Bateria: Litowo-jonowa 60V 20Ah
  • Maksymalna prędkość: 45 km/h
  • Zasięg maksymalny: 60 km
  • Hamulce: Przód-tarczowe, tył-bębnowe
  • Masa własna: 53 kg
  • Wyposażenie: tempomat, USB

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Zgrabny i szybki skuter elektryczny

Spójrzcie tylko na ten skuter – komfortowy, elegancki, zgrabny. To tylko trzy z wielu określeń jakich możemy użyć widząc Rainbow. Jakich określeń użyjesz Ty widząc ten skuter elektryczny?

Rainbow sprawdzi się tak naprawdę dla wszystkich mobilnych użytkowników – kobiet, mężczyzn a także dla młodzieży. Kolory przyciągają wzrok, natomiast parametry i cena przekonują do zakupu.

Wyposażenie Rainbow

Na wyposażeniu tego skutera elektrycznego znajdziemy przycisk startu, który pozwala szybciej uruchamiać pojazd, port USB dzięki któremu będzie można również podładować telefon w czasie jazdy, czy ukryte gniazdo ładowania baterii – bez wyciągania baterii, do podłączenia na przykład w garażu. Dodatkowo skuter posiada cyfrowy wyświetlacz, hamulce tarczowe oraz amortyzatory hydrauliczne. Wspominając jeszcze o zaletach baterii, zapomnieliśmy dodać, że obejmuje 1000 cykli i ma kilka dodatkowych zabezpieczeń tj. ochrona przed nadmiernym rozładowaniem, ochrona przed przeładowaniem, zabezpieczenie przed zwarciem czy ochrona temperatury. To co potrzeba, znajdzie się w tym skuterze – idealny na krótkie trasy, do szkoły, pracy czy małe zakupy. Komfortowy i stabilny!

SILNIK

W podzespołach mamy silnik Sunra o mocy 1000W, który pozwala na jazdę z prędkością około 35km/h oraz baterię litowo-jonową 60V 20Ah. Bateria pozwoli nam na przejechanie nawet do 60km na jednym ładowaniu! Najlepszą funkcją tej baterii jest przede wszystkim możliwość wyciągania jej i ładowania w dowolnym miejscu.

Homologacja pozwalająca na uczestnictwo w ruchu drogowym

Rainbow posiada homologację, a to oznacza, że skuter został w pełni przystosowany i jest gotowy do jazdy po drogach publicznych. Bez najmniejszego problemu wybierz go jako Twój codzienny środek transportu do pracy, szkoły lub sklepu. Sama rejestracja odbywa się bezproblemowo, ponieważ dbamy o to, aby wszystkie dane były jak najbardziej klarowane i czytelnie dla urzędu jak i dla samego kupującego.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności