Sunra Robo-SC Delivery

Od 18.499

Skuter elektryczny Robo-SC, choć w sumie śmiało możemy nazywać go także motocyklem elektrycznym ze względu na parametry. Łączy w sobie sportowy styl z elegancją i technologią, co spodoba się na pewno wielu osobom i znajdzie swoich odbiorców. Robo-SC to nowoczesne spojrzenie w przyszłość!

Wyczyść

Specyfikacja

Skuter elektryczny Robo-S, choć w sumie śmiało możemy nazywać go także motocyklem elektrycznym ze względu na parametry. Łączy w sobie sportowy styl z elegancją i technologią, co spodoba się na pewno wielu osobom i znajdzie swoich odbiorców. Robo-S to nowoczesne spojrzenie w przyszłość! 

  • Moc znamionowa: 3,0 kW
  • Bateria: 2 x Litowo-jonowa 72V 20Ah
  • Maksymalna prędkość: 80 km/h
  • Zasięg maksymalny: 130 km
  • Hamulce: tarczowe
  • Masa własna: 81 kg
  • Homologacja: Tak
  • Wyposażenie: alarm, inteligentna ładowarka, światła LED, system bezkluczykowy, tempomat, USB, wyświetlacz dotykowy

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Motocykl elektryczny Robo-SC delivery

ROBO-SC delivery to opcja dla restauracji, pizzerii na obniżenie kosztów dostaw, a jednocześnie zmniejszenie czasu dostawy. Robo to odpowiednik skutera o pojemności 125cm3. Robo-SC delivery to szybki elektryk, który jest stylowy, nowoczesny i jednocześnie sportowy.

Motocykl elektryczny Robo-SC Delivery

Skuter elektryczny posiada cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje poziom naładowania baterii, aktualną prędkość czy przebyte już kilometry. Na jego wyposażeniu znajdziemy także alarm, tempomat, trzy biegi, bieg wsteczny, kierunkowskazy, światła drogowe. Ciekawą sprawą może być fakt, że skuter posiada aplikację! Pozwala ona na zarejestrowanie odcisku palca, który z kolei pozwoli Ci na uruchomienie skutera bez kluczyka! Ponadto za pomocą aplikacji możesz również zablokować skuter, włączyć jego zapłon czy odblokować siedzenie. Robo-SC to skuter na miarę XXI wieku!

Skuter elektryczny Robo-S

Dzięki 2 wyjmowanym akumulatorom litowo-jonowym o mocy 72V 20Ah zamontowanym w podłodze, Robo-SC jest w stanie dojeżdżać nawet w najodleglejsze miejsca. Zasięg jaki osiągniesz to nawet 130km! Nie uważasz, że jest on wspaniały? 🙂 Dodatkowym plusem tych baterii jest fakt, iż możesz je wyciągnąć ze skutera i ładować w dowolnym miejscu z dostępem do kontaktu. Czas ładowania to średnio 4 godziny. Te parametry sprawiają, że ROBO-SC jest idealnym skuterem pod dostawy.

Bezpieczeństwo i wygoda

Kolejnym atutem Robo-SC jest jego napęd o mocy 3000W, który daje możliwość poruszania się z prędkością do 80 km/h. Inteligentny sterownik silnika, układ hamulcowy CBS i amortyzatory hydrauliczne umożliwiają za to komfortową jazdę w każdych warunkach drogowych i znacznie poprawiają bezpieczeństwo jazdy. Układ hamulcowy CBS został zaprojektowany, aby uczynić hamowanie bezpieczniejszym i stabilniejszym. Zwiększa ochronę przed możliwością zablokowania jednego z kół. To wszystko sprawia, że skuter jest warty zakupu. Natomiast duże wymiary skutera – długość 1800mm, szerokość 733mm, wysokość 1190mm dają z kolei odpowiednie wrażenia z jazdy. Dzięki tej wielkości Robo-S jest bardzo stabilny, a Ty czujesz się na nim pewnie. Jeździj szybko, wygodnie, a przede wszystkim ekonomicznie! 

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności