Anger

Od 15.999

Dzięki znakomitemu napędowi elektrycznemu, skuter elektryczny Anger może posłużyć kierowcy przez wiele, wiele lat. Jego zasięg po jednym naładowaniu wynosi aż do 130 km przy nowoczesnej baterii litowo-jonowej, a jest to niezwykle satysfakcjonujący wynik! Dodatkowo w tym modelu zastosowano bezszczotkowy silnik Sunra o mocy aż 3000W! Napęd ten jest bezusterkowy i nie wymaga serwisowania

Wyczyść

Specyfikacja

Dzięki znakomitemu napędowi elektrycznemu, skuter elektryczny Anger może posłużyć kierowcy przez wiele, wiele lat. Jego zasięg po jednym naładowaniu wynosi aż do 130 km przy nowoczesnej baterii litowo-jonowej, a jest to niezwykle satysfakcjonujący wynik! Dodatkowo w tym modelu zastosowano bezszczotkowy silnik Sunra o mocy aż 3000W! Napęd ten jest bezusterkowy i nie wymaga serwisowania.

  • Moc znamionowa: 3,0 kW
  • Bateria: Litowo-jonowa 72V 20Ah
  • Maksymalna prędkość: 80 km/h
  • Zasięg maksymalny: 130 km
  • Hamulce: tarczowe
  • Masa własna: 86 kg
  • Homologacja: Tak
  • Wyposażenie: alarm, aplikacja, bieg wsteczny, bluetooth, czytnik linii papilarnych

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Motocykl elektryczny Anger

Odkryj nowy motocykl elektryczny Anger! Idealny do zwiedzania każdego zakątka miasta, a także do dalszych podróży. Zapomnij o awariach rozruszników, benzynie i kompleksowej konserwacji pojazdów paliwowych.

Moc i ekonomia w jednym

Anger to nowa wersja modelu Hawk opracowana przez producenta pojazdów elektrycznych Sunra. Jest to producent nr 1 w Chinach w produkcji skuterów jakościowych od 11 lat. Sprzedający swoje skutery w ponad 70 krajach, o zdolności produkcyjnej 4 milionów skuterów elektrycznych rocznie. Prostota i lekkość w prowadzeniu tego modelu sprawiają, że idealnie nadaje się do poruszania się w mieście. Motocykl elektryczny Anger wyposażony jest w bez szczotkowy silnik elektryczny o mocy 3000W umieszczony na tylnym kole. Silnik ten oferuje maksymalną moc, ponieważ nie posiada szczotek. Pozwala na mniejsze zużycie materiałów, nie powodując tarcia. Dzięki temu jego zużycie jest mniejsze (40% mniej w porównaniu z innymi silnikami) i pozwala na większe oszczędności oraz dłuższą żywotność motocykla.

Wytrzymały akumulator w elektryku?

Anger jest wyposażony w dwie wysokowydajne baterie litowo-jonowe o pojemności 72V / 20Ah. Z tego typu akumulatorem możesz osiągnąć maksymalny zasięg 130km, natomiast maksymalna prędkość to aż 80km/h. Dodatkowo baterie posiadają optymalny rozmiar, który pozwala na łatwy transport (w formie walizki). Ładuj swój motocykl w dowolnym miejscu w pracy, w domu łatwo i szybko. Czas ładowania to tylko ok 4-5 godzin, po których będziesz w pełni cieszyć się swoim motocyklem bez przerw. Każdy akumulator ma żywotność 1000 cykli ładowania, co zapewnia długą jazdę.

Dodatkowe funkcje

Anger posiada nowoczesny system stereo i Bluetooth do słuchania ulubionej muzyki, a także USB do ładowania telefonu komórkowego. Ten motocykl ma powiększoną tarczę hamulcową 220 mm, która zapewni Ci dużą siłę hamowania na krótkich dystansach. Motocykl elektryczny Anger posiada światła LED oraz w pełni cyfrowy wyświetlacz, który pozwala zobaczyć przejechane kilometry, czas czy poziom naładowania baterii. Elektryk ma również na wyposażeniu 3 biegi, przycisk parkowania i bieg wsteczny a także czytnik linii papilarnych. Elektryczny motocykl Anger ma połączony układ hamulcowy przednich i tylnych kół, przedni i tylny amortyzator hydrauliczny, co zapewnia bardziej stabilną i elastyczną jazdę na trudniejszych drogach.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności