IML MV Racer

Od 6.999

MV Racer to świetny miejski skuter elektryczny wyposażony w wytrzymałą baterię żelową. To świetny wybór na dojazd do pracy, szkoły oraz do sklepu w mniejszych miejscowościach.

Wyczyść

Specyfikacja

Mv Racer to starszy, troszkę większy brat Eagla. Bez problemu nada się dla osób wysokich, którym będzie wygodnie się nim poruszać. Dodatkowo producent MV Racer’a wyposażył go 10 calowe koła, które są przystosowane do jazdy po mieście, jak również po drogach szutrowych.

  • Moc znamionowa: 1,2 kW
  • Bateria: Litowo-jonowa 60V 20Ah
  • Maksymalna prędkość: 45 km/h
  • Zasięg maksymalny: 60 km
  • Hamulce: tarczowe
  • Masa własna: 71 kg
  • Homologacja: Tak
  • Wyposażenie: Tempomat, Alarm, LED, Bluetooth

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Podzespoły MV RACER

Podobnie jak HAWK – MV RACER został wyposażony w silnik bezszczotkowy, który cechuje się niezwykle niską awaryjnością. Ten skuter elektryczny został wyposażony w baterię litowo-jonową.

Skuter z homologacją

MV Racer to przede wszystkim skuter miejski tym samym został przystosowany do warunków miejskich. MV RACER posiada klakson, światła drogowe oraz długie, kierunkowskazy. Takie wyposażenie zapewniło mu uzyskanie homologacji. Skuterem elektrycznym poruszamy się po jezdni. Sama rejestracja skutera odbywa się na podstawie 3 dokumentów: faktury zakupu, oświadczenia i homologacji.

MV Racer – dane

Skuter bez problemu pomieści 2 osoby dorosłe i na pełnej baterii pozwoli przejechać do 50km, przy maksymalnej prędkości do 45km/h. Czas ładowania baterii to średnio 6-8 godzin. Możesz na przykład podłączyć skuter w pracy, gdzie bateria będzie się ładować, a skuter po pracy będzie gotowy do jazdy. Moc silnika to 1200W, więc wygląda to już całkiem dobrze i dodaje względną szybkość skuterowi. Eagle.

Skuter elektryczny to przyszłość!

Zalety MV Racer’a? Po pierwsze: Cichy, zgrabny i niezawodny. Druga zaleta? Możesz poruszać się nim po ulicach, ponieważ posiada homologację, Po trzecie: skuter elektryczny jest w pełni ekologiczny, co za tym idzie nie produkuje CO2, ani żadnych pyłków szkodliwych dla środowiska. Czwarte i najważniejsze: MV Racer daje radość z jazdy i pozwala poruszać się praktycznie bez kosztów.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności