Horwin EK1

Od 14.900

Skuter elektryczny EK1 to młodszy brat motocykla EK3. Idealny do podróży miejskich dla młodzieży, kobiet i mężczyzn. Każdy znajdzie dla siebie ulubiony kolor!

Specyfikacja

Po udanym wprowadzeniu na rynek EK3 jesienią 2020 roku, producent elektrycznych jednośladów HORWIN dalej rozszerza swoją ofertę skuterów elektrycznych. Wraz ze styczniem 2021 dołącza do niego młodszy młodszy brat HORWIN EK1.

  • Moc znamionowa: 2 kW
  • Moc maksymalna: 2,8 kW
  • Nominalne obroty: 480 obr/min
  • Maksymalny moment obrotowy: 145 Nm
  • Cykle ładowania: ≥ 1000 razy
  • Opony: przód 14“/ tył 13“
  • Układ hamulcowy: hamulec tarczowy
  • Czas ładowania: 5A/ok. 5 godzin (0-100%)
  • Standardowy zakres baterii: 72 V, 26 Ah
  • Rozszerzony zakres baterii: 72 V, 36 Ah

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https:/gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Widoczna siła napędowa

HORWIN EK1 jest wyposażony w wysokowydajny silnik piasty o maksymalnej mocy 2800 W. Silnik ma wysoką sprawność wymiany energii przy jej niskim zużyciu i natychmiast zwiększa siłę napędową. Reflektory są wyposażone w trzy lampy LED. Ich jasne i białe światło pozwala im dosłownie przebić się przez ciemność. Funkcja automatycznego opóźnienia wyłączenia, gdy światła są wyłączone, oświetla drogę do garażu lub drzwi wejściowych po zejściu ze skutera. Automatyczne światła do jazdy dziennej DRL zwiększają natomiast bezpieczeństwo – szczególnie w deszczowe i mgliste dni.

KOMPLETNY PRZEGLĄD DZIĘKI NOWOCZESNEMU KOKPITOWI

Wyświetlacz LCD pokazuje wszelkiego rodzaju informacje dotyczące jazdy. Są one dostępne w każdej chwili. Kolory wyświetlacza są zielone, niebieskie lub żółte i zależą od prędkości, z jaką jedziesz. To idealne połączenie mody i technologii.

OPONY PRÓŻNIOWE, KONIEC Z AWARAMI

Opony próżniowe zamontowane w EK1 charakteryzują się doskonałą przyczepnością do nawierzchni drogi. Są odporne na uszkodzenia, ścieranie i mają dłuższą żywotność niż zwykłe opony. Idealne połączenie bezpieczeństwa i komfortu.

Piasty kół z lekkiego metalu o wysokiej wytrzymałości są wykonane ze stopu aluminium. Zapewniają one przednim i tylnym kołom wyjątkową stabilność i sprężystość, ale mimo to są stosunkowo lekkie.

WYGODNA JAZDA – NIEZALEŻNIE OD DROGI

Skuter EK1 jest wyposażony w dwa hydrauliczne amortyzatory z przodu i z tyłu. Oferują kierowcy wyjątkowe wrażenia z jazdy – niezależnie od warunków drogowych.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności