S5 Delivery

16.499

Model S5 Delivery charakteryzuje się wyjątkowym designem wzorowanym na eleganckim minimalizmie. Elektryczny skuter S5 to klasa sama w sobie, a jest to spowodowane markowymi podzespołami: silnik bezszczotkowy BOSCH oraz bateria litowo-jonowa GreenWay. Idealny skuter wykorzystywany jako pojazd dostawczy do restauracji. 

Produkt dostępny na zamówienie

Specyfikacja

Model S5 Delivery charakteryzuje się wyjątkowym designem wzorowanym na eleganckim minimalizmie. Elektryczny skuter S5 to klasa sama w sobie, a jest to spowodowane markowymi podzespołami: silnik bezszczotkowy BOSCH oraz bateria litowo-jonowa GreenWay. Idealny skuter wykorzystywany jako pojazd dostawczy do restauracji. 

  • Moc znamionowa: 3,0 kW
  • Bateria: 2 x 60V 23.4Ah
  • Maksymalna prędkość: 45 km/h
  • Zasięg maksymalny: 120 km
  • Hamulce: tarczowe
  • Masa własna: 83 kg
  • Homologacja: Tak
  • Wyposażenie: inteligentna ładowarka, alarm, bluetooth, kufer, światła LED, tempomat

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Skuter elektryczny S5 Dostawczy

Rodzina „S” trzyma się razem! Wszystkie skutery z tej linii wyróżniają się minimalistycznym, eleganckim wyglądem, od którego trudno jest oderwać wzrok. Linia projektu jest prosta, a wszystko zostało maksymalnie uproszczone, tak aby każdy mógł poznać bliżej skutery klasy S. S5 Delivery ponadto ma specjalny kufer i idealnie sprawdzi się jako środek transportu w restauracjach czy barach.

Przejedź miasto wzdłuż i wszerz

Dzięki wcześniej wspomnianemu zasięgowi skuterem będziesz mógł jeździć przez długi czas bez ładowania. Od teraz bez problemu dowieziesz klientom ciepłe posiłki w mieście, jak i na jego obrzeżach. Nie stój w korkach, korzystaj w pełni z atutów S5!

Skuter elektryczny S5 – Podzespoły renomowanych marek

Bateria GreenWay, silnik bezszczotkowy 3000W Boscha są niczym serce i mózg. Dwa prężnie działające narządy, bez których się nie obejdzie. Ze względu na swoją niezawodność producent zaproponował S5 również w wersji delivery, dedykowanej dla firm gastronomicznych, które planują usprawnienie biznesu ale i również szukają inwestycji z pewną gwarancją zwrotu.

Skuter elektryczny na dowód osobisty i z homologacją

Skutery elektryczne do 45 km/h, to analogicznie skutery spalinowe do pojemności 50 cm, aby jeździć S5 nie potrzebujesz prawa jazdy, wystarczy dowód osobisty. Jeśli natomiast jesteś osobą niepełnoletnią wymagane będzie prawo jazdy AM. S5 posiada homologacje, czyli wszystkie zezwolenia administracyjno-prawne pozwalające na uczestnictwo w ruchu drogowym. Skuter elektryczny został wyposażony również we wszystkie niezbędne rozwiązania potrzebne, by móc poruszać się po ulicach – kierunkowskazy, światła, klakson. Dodatkowym wyposażeniem skutera są: tempomat, alarm, bluetooth czy światła LED.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności