ITank

Od 14.499

Skuter elektryczny ITank został zaprojektowany w niespotykany dotąd sposób. Niewątpliwie wyróżniają go dwa przednie koła, które nadają kompletnie nowy wymiar jazdy na pojazdach elektrycznych. Nie samą jazdą człowiek żyje, ale również tym co kupuje. Ten skuter to dobra alternatywa do zwykłych skuterów dwukołowych.

Wyczyść

Specyfikacja

Skuter elektryczny ITank został zaprojektowany w niespotykany dotąd sposób. Niewątpliwie wyróżniają go dwa przednie koła, które nadają kompletnie nowy wymiar jazdy na pojazdach elektrycznych. Nie samą jazdą człowiek żyje, ale również tym co kupuje. Ten skuter to dobra alternatywa do zwykłych skuterów dwukołowych.

  • Moc znamionowa: 2,0 kW
  • Bateria: Litowo-jonowa 60V 26Ah / 2 x 60V 26Ah
  • Maksymalna prędkość: 45 km/h / 75 km/h
  • Zasięg maksymalny: 60 km / 120 km
  • Hamulce: tarczowe
  • Masa własna: 94 kg
  • Homologacja: Tak
  • Wyposażenie: bieg wsteczny, Tempomat, alarm, LED, inteligentna ładowarka

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Skuter elektryczny ITank

Dwa koła z przodu w skuterze elektrycznym to całkowita nowość! Kultura oraz przyjemność z jazdy wchodzi na kolejny poziom. ITank został wyposażony w bardzo dobre podzespoły: silnik QS oraz renomowane baterie litowo-jonowe o pojemności 60V 26 Ah. Dzięki temu, nie dość że przejedziemy aż do 60km na jednym ładowaniu, to nasza prędkość może wynieść 45km/h! W wersji z podwójnym akumulatorem zasięg rośnie do 120 km.

Skuter elektryczny ITank – przyjemność z jazdy

Jeśli jeździłeś na zwykłym skuterze elektrycznym, to czas wsiąść na ITanka. Jest to kompletnie nowa propozycja na rynku. Przednie hydrauliczne zawieszenie jest gotowe na pokonanie różnorakiego terenu. Oferowany pojazd elektryczny nie boi się szutrowych dróg czy jazdy pod nachyleniem. Wszystko dzięki innowacjom oraz kreatywnym rozwiązaniom wykorzystanym w skuterze elektrycznym.

Jakość i przestrzeń

Mogła pojawić się tu tylko i wyłącznie jedna bateria, tak mowa o baterii litowo-jonowej o mocy 60V 26Ah, która zapewnia zasięg na poziomie 60 km. W wersji z dwoma akumulatorami 60V 26Ah zasięg to nawet 120 km! To świetni wynik biorąc pod uwagę wielkość skutera. Osoba mająca 1,90 wzrostu spokojnie będzie miała przestrzeń na nogi, można więc śmiało powiedzieć, że pod względem wielkości, ITank to limuzyna wśród skuterów. Trójkołowy skuter oferuje kilka korzyści, w tym lepsze hamowanie, stabilność i łatwość użytkowania dla mniej doświadczonych kierowców.

Skuter elektryczny na dowód osobisty

Skutery elektryczne do 45 km/h, to analogicznie skutery spalinowe do pojemności 50 cm. Aby jeździć ITankiem nie potrzeba prawa jazdy, wystarczy nam dowód osobisty (tylko i wyłącznie, gdy 18 lat zostało ukończone przed 13 stycznia 2013 r. – inaczej prawo jazdy będzie wymagane). Jeśli natomiast jesteś osobą niepełnoletnią wymagane jest prawo jazdy AM. ITank posiada homologacje, czyli wszystkie zezwolenia administracyjno-prawne pozwalające na uczestnictwo w ruchu drogowym. Wersja z dwoma akumulatorami rozpędza się do 75 km/h co za tym idzie w tej wersji wymagane jest prawo jazdy np. kat. B.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności