Motocross Kids

4.449

Pierwszy motocross elektryczny dla dzieci! Bezpieczny pojazd, a jednocześnie dający wiele radości z jazdy. Wybierz się na niezapomnianą przygodę crossami wspólnie ze swoim dzieckiem!

Produkt dostępny na zamówienie

Specyfikacja

Pierwszy motocross elektryczny dla dzieci! Bezpieczny pojazd, a jednocześnie dający wiele radości z jazdy. Wybierz się na niezapomnianą przygodę crossami wspólnie ze swoim dzieckiem!

  • Moc: 1,1 kW
  • Bateria: 48 V 10 Ah
  • Masa własna: 30 kg
  • Prędkość maksymalna: 30 km/h
  • Czas ładowania: 6 h
  • Zasięg: 30 km
  • Hamulce: tarczowe
  • Homologacja: Nie

Motocross elektryczny KIDS

Jesteś fanem elektrycznych skuterów oraz motorów i chciałbyś zarazić tą pasją także swoje dzieci? Motocross KIDS może idealnie wpasować się we wspólne rodzinne przejażdżki. Po lesie, do sklepu czy na dobrą zabawę na polnych drogach – od małego naucz dziecko bezpiecznej jazdy i dobrej zabawy, a także przyczyń się do bycia ekologicznym! Cross na 100 km zużywa energię elektryczną odpowiadającą jedynie kwocie około 2 zł.

Wyposażenie i wymiary crossa

Cross waży ok 30kg, więc dziecko poradzi sobie z podprowadzeniem czy postawieniem motocrossa w dowolnym miejscu. W elektryku znajdują się hamulce tarczowe przednie i tylnie, a opony są wielkości 14/12 cali, dzięki czemu wygodnie się crossem jeźdź po nierównych nawierzchniach. Maksymalne obciążenie motocrossa wynosi 65kg. Na wyposażeniu znajdziemy: zawieszenie terenowe, stopkę

Co warto wiedzieć o motocrossie elektrycznym?

Motocross elektryczny KIDS posiada bezszczotkowy napęd 1100W oraz baterie litowo-jonowe 48V 10Ah – co daje bezpieczeństwo użytkowania dla dziecka, ponieważ maksymalna prędkość jaką można uzyskać to 30km/h, a bateria wystarczy na 30km jazdy. Te parametry pozwalają także na dobrą zabawę crossem elektrycznym i przygotowanie dziecka przyszłościowo do większych modeli!

Jak jeździć crossem?

Przede wszystkim dziecko powinno jeździć motocrossem pod opieką osoby dorosłej. Crossem KIDS można poruszać się po chodnikach, nie potrzeba pojazdu rejestrować.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności