Elektrofrosch BIG

16.499

Elektrofrosch BIG, wszechstronny pojazd stworzony z myślą o ciężkiej pracy, ogromna ładowność, homologacja, łatwe i przyjemne prowadzenie, to wszystko sprawi że Twoje codzienne obowiązki staną się przyjemnością.

Produkt dostępny na zamówienie

Specyfikacja

Elektrofrosch BIG, wszechstronny pojazd stworzony z myślą o ciężkiej pracy, ogromna ładowność, homologacja, łatwe i przyjemne prowadzenie, to wszystko sprawi że Twoje codzienne obowiązki staną się przyjemnością.

  • Moc znamionowa: 3,9 kW
  • Bateria: 72V 38 Ah
  • Maksymalna prędkość: 42 km/h
  • Zasięg maksymalny: 60 km
  • Obciążenie maksymalne: 500 kg
  • Masa: 270 kg
  • Czas ładowania: 7h
  • Funkcje dodatkowe: otwierane burty strefy ładunkowej, możliwość pochylenia strefy ładunkowej

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Strefa ładunkowa

Ogromnych rozmiarów strefa ładunkowa pozwala na obciążenie aż 500 kg (co ważne w przypadku poruszania się po drogach publicznych maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 370 kg), ponadto strefa ładunkowa posiada otwierane burty co ułatwia jej załadowanie oraz rozładowanie dodatkowo strefa ładunkowa ma możliwość przechylenia dzięki czemu działa jak wywrotka.

Użyteczność i ekonomia

Elektrofrosch to producent z bogatym portfolio pojazdów elektrycznych 3 i 4 kołowych. Dzięki zebranym przez lata doświadczeniom jesteśmy pewni że możemy zaoferować Państwu pojazdy, które pokochacie! Cechują się one najlepszymi rozwiązaniami zaczerpniętymi z klasycznych samochodów oraz motorów elektrycznych. Modele wprowadzone na rynek przejechały już tysiące kilometrów co tylko potwierdza ich niezawodność, ponadto kupując modele Elektrofrosch w naszym autoryzowanym salonie mają Państwo zagwarantowany serwis pojazdów bezpośrednio u nas!

Niezawodny i praktyczny

Pojazdy elektryczne cechują się dużo niższymi kosztami eksploatacyjnymi dzięki dużo prostszym w budowie silnikom elektrycznym, biorąc pod uwagę zdecydowanie mniejszą ilość zastosowanych skomplikowanych mechanizmów nie musisz martwić się o częste serwisy, ponadto pojazd jest bardzo tanim środkiem transportu, przejechanie 100 km kosztuje kilka złotych biorąc pod uwagę ceny energii elektrycznej w naszych domach.

Moc

Przetestowany w warunkach codziennego użytkowania silnik elektryczny o mocy 3,9 kW doskonale radzi sobie w ciężkiej pracy, jadąc z prędkością maksymalnie 42 km/h może pokonać do 60 km. Ponadto przy pełnym załadowaniu pojazd może podjechać pod wzniesienie o maksymalnym nachyleniu aż 27%, wszystko to sprawia że BIG sprawdzi się niemal w każdych warunkach.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności