Elektrofrosch MAX

27.400

Elektrofrosch MAX to wyjątkowo smukły i praktyczny mini-dostawczak, którego podstawowym zadaniem jest zwiększenie komfortu Twojej pracy, oprócz przemyślanej strefy załadunkowej oferuje wygodną kabinę zaprojektowaną z myślą o kierowcy.

Produkt dostępny na zamówienie

Specyfikacja

Elektrofrosch MAX to wyjątkowo smukły i praktyczny mini-dostawczak, którego podstawowym zadaniem jest zwiększenie komfortu Twojej pracy, oprócz przemyślanej strefy załadunkowej oferuje wygodną kabinę zaprojektowaną z myślą o kierowcy.

  • Moc znamionowa: 2,5 kW
  • Bateria: 72V 58 Ah
  • Maksymalna prędkość: 45 km/h
  • Zasięg maksymalny: 60 km
  • Obciążenie maksymalne: 270 kg
  • Masa: 310 kg
  • Czas ładowania: 8h
  • Funkcje dodatkowe: zamknięta przestrzeń ładunkowa

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Profesjonalny mini-dostawczak

Zamknięta kabina, wygodna kanapa, ogromna zamknięta przestrzeń ładunkowa to tylko niektóre zalety MAX-a, pojazd charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do oferowanych możliwości. Pokochasz go za praktyczność i pomoc którą zaoferuje Ci w Twoich obowiązkach!

Warto pamiętać że ten minicar daje możliwość podpięcia drugiego akumulatora tym samym zwiększając zasięg z 60 km do 120 km oraz ładowność z 270 kg do 350 kg.

Użyteczność i ekonomia

Elektrofrosch to producent z bogatym portfolio pojazdów elektrycznych 3 i 4 kołowych. Dzięki zebranym przez lata doświadczeniom jesteśmy pewni że możemy zaoferować Państwu pojazdy, które pokochacie! Cechują się one najlepszymi rozwiązaniami zaczerpniętymi z klasycznych samochodów oraz motorów elektrycznych. Modele wprowadzone na rynek przejechały już tysiące kilometrów co tylko potwierdza ich niezawodność, ponadto kupując modele Elektrofrosch w naszym autoryzowanym salonie mają Państwo zagwarantowany serwis pojazdów bezpośrednio u nas!

Tani w utrzymaniu

Pojazdy elektryczne cechują się dużo niższymi kosztami eksploatacyjnymi dzięki dużo prostszym w budowie silnikom elektrycznym, biorąc pod uwagę zdecydowanie mniejszą ilość zastosowanych skomplikowanych mechanizmów nie musisz martwić się o częste serwisy, ponadto pojazd jest bardzo tanim środkiem transportu, przejechanie 100 km kosztuje kilka złotych biorąc pod uwagę ceny energii elektrycznej w naszych domach.

Przestrzeń załadunkowa

Została zaprojektowana w taki sposób aby maksymalnie wykorzystać potencjał pozornie niewielkiego pojazdu, spokojnie możesz myśleć o przeznaczeniu tego mini-dostawczaka przy prowadzeniu lokalnego sklepu, hurtowni, restauracji itp.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności