Fatboy

Od 6.499

Fatboy – nazwa całkiem ciekawa i w pełni odpowiadająca stylistyce tego roweru. Wyróżnia go gruba aluminiowa rama i szerokie opony. Jazda tym rowerem elektrycznym to sama przyjemność w różnorodnych warunkach!

Wyczyść

Specyfikacja

Fatboy – nazwa całkiem ciekawa i w pełni odpowiadająca stylistyce tego roweru. Wyróżnia go gruba aluminiowa rama i szerokie opony. Jazda tym rowerem elektrycznym to sama przyjemność w różnorodnych warunkach!

  • Moc silnika: 350 W
  • Pojemność baterii: 10,4 Ah
  • Napięcie baterii: 36 V
  • Maksymalny zasięg: 60 km
  • Maksymalna prędkość: 25 km/h
  • Rodzaj hamulca: Mechaniczny tarczowy
  • Wyświetlacz: cyfrowy
  • Masa własna: 28,5kg
  • Czas ładowania: 2-3 godziny
  • Wielkość opon: 20 cali

Rower elektryczny Fatboy

Już sama nazwa wskazuje nam, jak może wyglądać ten rower 🙂 Pierwsze co rzuca się w oczy, to gruba rama oraz potężne koła. Obydwie te rzeczy to jedne z lepszych zalet tego roweru – po pierwsze i najważniejsze, rama roweru jest składana. To znaczy, że możesz ją zabrać ze sobą wszędzie. Jedziesz na wakacje nad morze – składasz rower, chowasz do bagażnika i korzystasz jeżdżąc po plaży. Jedziesz na wycieczkę, gdzie teren jest mniej równy, albo zmienny? Dzięki oponom o szerokości 20 cali rower sprawdzi się w każdych warunkach i na każdej nawierzchni. Przekonaj się sam 🙂

Bateria, zasięg, prędkość

Fatboy został wyposażony w silnik o mocy 350W – nie jest to może jakaś zawrotna moc, ale wystarczająca dla takiego roweru. A co ciekawsze, podobne moce mają hulajnogi elektryczne i mniejsze skutery. Dzięki tej mocy można jechać z prędkością 25km/h. Na wyposażeniu znajdziesz pojemną baterię litowo-jonową 10.4 AH, na której przejedziesz na jednym ładowaniu aż do 60km! Oczywiście mówimy tutaj o średnim osiąganym zasięgu. Czas ładowania baterii to mniej więcej 2-3h.

Rower, który zabierzesz wszędzie

Dodatkowo w tym modelu została zainstalowana aluminiowa rama, co powoduje, że rower jest wytrzymalszy, ale zarazem też lżejszy. Ponadto w rowerze znajdziemy wyświetlacz LCD, który pokaże nam poziom naładowania baterii, prędkość z jaką się poruszamy, ilość przejechanych kilometrów, a także pokazuje aktualny bieg.

Rower elektryczny Fatboy

Z racji swojej wagi, a także wymiarów (długość 160cm, wysokość minimalna 100cm) jest to raczej propozycja dla mężczyzn, choć nie będziemy kategoryzować i zapraszamy również kobiety do zainteresowania się tym modelem 🙂Dodajmy jeszcze kilka szczegółów w kwestii wyposażenia: przednie i tylne hamulce tarczowe mechaniczne, 6 biegów zmienianych manetką, światło przednie LED oraz bardzo miękkie i wygodne siedzenie. Także nie straszne powinny być długie podróże rowerem.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności