Zero

Od 5.299

Zgrabna i wygodna hulajnoga ZERO to połączenie hulajnogi LALA oraz skuterka Rainbow. Trzy piękne kolory pozwolą Ci wyróżnić się w tłumie.

Wyczyść

Specyfikacja

Zgrabna i wygodna hulajnoga ZERO to połączenie hulajnogi LALA oraz skuterka Rainbow. Trzy piękne kolory pozwolą Ci wyróżnić się w tłumie.

  • Moc znamionowa: 0,5 kW
  • Bateria: 48V 20Ah
  • Maksymalna prędkość: 25 km/h
  • Zasięg maksymalny: 45km
  • Hamulce: tarczowe/bębnowe
  • Masa baterii: 12kg
  • Homologacja: Nie
  • Wyposażenie: alarm, koszyk, światła LED

Szybko, wygodnie i ekonomicznie

Hulajnoga elektryczna ZERO to Idealny pojazd elektryczny dla wszystkich osób chcących przemieszczać się szybko, wygodnie i ekonomicznie. Hulajnoga z siedziskiem to propozycja dla każdego, małego i dużego, by sprawnie poruszać się na małe odległości. Mimo posiadania siedzenia, jest to hulajnoga, którą należy poruszać się po drodze rowerowej.

Zgrabny skuterek z siedzeniem

ZERO to idealny pojazd elektryczny na krótkie wycieczki czy wyprawy na zakupy. W koszyczku przednim bez problemu można zapakować małe zakupy, a na tylne siedzenie zabrać dziecko czy wnuki. Pojazd sprawdzi się tak naprawdę dla wszystkich mobilnych użytkowników – kobiet, mężczyzn, a także dla młodzieży. Kolory są żywe, przyciągają wzrok, natomiast parametry i cena przekonują do zakupu.

Parametry hulajnogi

Pojazd elektryczny ZERO zaopatrzony jest w silnik 500W oraz wyciąganą baterię litowo-jonową 48V 20Ah. Dzięki tym parametrom realny zasięg wynosi 45km, czas ładowania baterii to ok 5-6 godzin, prędkość maksymalna to 35 km/h. Skuter naładujemy 1000 razy w dowolnym miejscu z dostępem do gniazdka 230V.

Wyposażenie ZERO

Na wyposażeniu znajdziemy przede wszystkim trzy biegi, alarm, światła LED, blokadę parking. ZERO posiada hamulce przednie tarczowe i tylne bębnowe, nowoczesny cyfrowy wyświetlacz pokazujący ilość przejechanych kilometrów, stan naładowania baterii i prędkość z jaką się poruszasz. To co potrzeba, znajdzie się w tym skuterze – idealny na krótkie trasy, do szkoły, pracy czy małe zakupy. Komfortowy i stabilny!

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności