Elektrofrosch QUAD

21.999

Elektrofrosch QUAD to wyjątkowo smukły i praktyczny skuter kabinowy tzw. minicar. Idealny środek transportu do miasta, na dojazdy do pracy lub zakupy którym możesz zabrać ze sobą również pasażera.

Produkt dostępny na zamówienie

Specyfikacja

Elektrofrosch QUAD to wyjątkowo smukły i praktyczny skuter kabinowy tzw. minicar. Idealny środek transportu do miasta, na dojazdy do pracy lub zakupy którym możesz zabrać ze sobą również pasażera.

  • Moc znamionowa: 2,5 kW
  • Bateria: 72V 38 Ah
  • Maksymalna prędkość: 45 km/h
  • Zasięg maksymalny: 70 km
  • Obciążenie maksymalne: 225 kg
  • Masa: 258 kg
  • Czas ładowania: 8h
  • Funkcje dodatkowe: ogrzewanie, wycieraczki, hamulec ręczny, pasy bezpieczeństwa

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Twój partner do codziennych wyzwań

Aby prowadzić ten pojazd wystarczy Ci prawo jazdy kat. B lub AM (karta motorowerowa), dzięki czemu bez problemu możesz dojeżdżać do szkoły, pracy, na zakupy lub po prostu daj się ponieść i wybierz się na przechadzkę po okolicy! Pojemne wnętrze QUAD-a pozwoli ci zabrać ze sobą spory ładunek a nawet pasażera. Ogrzewane wnętrze sprawia że z pojazdu możesz korzystać cały rok!

Niezawodny i praktyczny

Elektrofrosch to producent z bogatym portfolio pojazdów elektrycznych 3 i 4 kołowych. Dzięki zebranym przez lata doświadczeniom jesteśmy pewni że możemy zaoferować Państwu pojazdy, które pokochacie! Cechują się one najlepszymi rozwiązaniami zaczerpniętymi z klasycznych samochodów oraz motorów elektrycznych. Modele wprowadzone na rynek przejechały już tysiące kilometrów co tylko potwierdza ich niezawodność, ponadto kupując modele Elektrofrosch w naszym autoryzowanym salonie mają Państwo zagwarantowany serwis pojazdów bezpośrednio u nas!

Tani w utrzymaniu

Pojazdy elektryczne cechują się dużo niższymi kosztami eksploatacyjnymi dzięki dużo prostszym w budowie silnikom elektrycznym, biorąc pod uwagę zdecydowanie mniejszą ilość zastosowanych skomplikowanych mechanizmów nie musisz martwić się o częste serwisy, ponadto pojazd jest bardzo tanim środkiem transportu, przejechanie 100 km kosztuje kilka złotych biorąc pod uwagę ceny energii elektrycznej w naszych domach.

Przestronne wnętrze

Pozornie niewielki pojazd kryje w sobie ogromną przestrzeń! Możesz zabrać ze sobą duże zakupy czy najważniejsze rzeczy potrzebne w krótkiej podróży. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie aby zabrać ze sobą swojego pupila! Elektrofrosch QUAD oferuje również dodatkowe miejsce siedzące z tyłu dla pasażera.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności