Elektrofrosch QUAD

21.999

Elektrofrosch QUAD to wyjątkowo smukły i praktyczny skuter kabinowy tzw. minicar. Idealny środek transportu do miasta, na dojazdy do pracy lub zakupy którym możesz zabrać ze sobą również pasażera.

1 w magazynie (może być zamówiony)

Specyfikacja

Elektrofrosch QUAD to wyjątkowo smukły i praktyczny skuter kabinowy tzw. minicar. Idealny środek transportu do miasta, na dojazdy do pracy lub zakupy którym możesz zabrać ze sobą również pasażera.

  • Moc znamionowa: 2,5 kW
  • Bateria: 72V 38 Ah
  • Maksymalna prędkość: 45 km/h
  • Zasięg maksymalny: 70 km
  • Obciążenie maksymalne: 225 kg
  • Masa: 258 kg
  • Czas ładowania: 8h
  • Funkcje dodatkowe: ogrzewanie, wycieraczki, hamulec ręczny, pasy bezpieczeństwa

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Twój partner do codziennych wyzwań

Aby prowadzić ten pojazd wystarczy Ci prawo jazdy kat. B lub AM (karta motorowerowa), dzięki czemu bez problemu możesz dojeżdżać do szkoły, pracy, na zakupy lub po prostu daj się ponieść i wybierz się na przechadzkę po okolicy! Pojemne wnętrze QUAD-a pozwoli ci zabrać ze sobą spory ładunek a nawet pasażera. Ogrzewane wnętrze sprawia że z pojazdu możesz korzystać cały rok!

Niezawodny i praktyczny

Elektrofrosch to producent z bogatym portfolio pojazdów elektrycznych 3 i 4 kołowych. Dzięki zebranym przez lata doświadczeniom jesteśmy pewni że możemy zaoferować Państwu pojazdy, które pokochacie! Cechują się one najlepszymi rozwiązaniami zaczerpniętymi z klasycznych samochodów oraz motorów elektrycznych. Modele wprowadzone na rynek przejechały już tysiące kilometrów co tylko potwierdza ich niezawodność, ponadto kupując modele Elektrofrosch w naszym autoryzowanym salonie mają Państwo zagwarantowany serwis pojazdów bezpośrednio u nas!

Tani w utrzymaniu

Pojazdy elektryczne cechują się dużo niższymi kosztami eksploatacyjnymi dzięki dużo prostszym w budowie silnikom elektrycznym, biorąc pod uwagę zdecydowanie mniejszą ilość zastosowanych skomplikowanych mechanizmów nie musisz martwić się o częste serwisy, ponadto pojazd jest bardzo tanim środkiem transportu, przejechanie 100 km kosztuje kilka złotych biorąc pod uwagę ceny energii elektrycznej w naszych domach.

Przestronne wnętrze

Pozornie niewielki pojazd kryje w sobie ogromną przestrzeń! Możesz zabrać ze sobą duże zakupy czy najważniejsze rzeczy potrzebne w krótkiej podróży. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie aby zabrać ze sobą swojego pupila! Elektrofrosch QUAD oferuje również dodatkowe miejsce siedzące z tyłu dla pasażera.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności