Roma

Od 15.999

Skuter elektryczny Roma to skuter przeznaczony do zadaniowego przemieszczania się po mieście. Jest to idealny wybór jeśli chciałbyś szybciej wracać do domu po pracy, omijając wszystkie korki w mieście, a także na krótkie weekendowe wypady za miasto.

Wyczyść

Specyfikacja

Skuter elektryczny Roma to skuter przeznaczony do zadaniowego przemieszczania się po mieście. Jest to idealny wybór jeśli chciałbyś szybciej wracać do domu po pracy, omijając wszystkie korki w mieście, a także na krótkie weekendowe wypady za miasto.

  • Moc znamionowa: 4,0 kW
  • Bateria: 70V 50Ah
  • Maksymalna prędkość: 75 km/h
  • Zasięg maksymalny: 100km
  • Hamulce: tarczowe
  • Masa własna: 84kg
  • Homologacja: Tak
  • Wyposażenie: alarm, inteligentna ładowarka, światła awaryjne, światła LED

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Skuter elektryczny Roma – Prostota, czyli mniej za więcej

Projektanci tego skutera wyznali zasadę, w której zaprojektują skuter minimalistyczny jeśli chodzi o wygląd, a zarazem zadbają o jego wnętrze. Dlatego też Roma posiada jeden z najlepszych i najmocniejszych napędów wśród wszystkich naszych skuterów – aż 4000W. Taki napęd to nie przelewki, bez problemów dzięki niemu możesz rozpędzić się do 75km/h! 

Przydatne przyspieszenie, przyjazny dla środowiska, opłacalny i mocny

Każdy, kto kupi e-skuter zamiast samochodu, na przykład do jazdy podmiejskiej lub na krótkie podróże, jeździ całkowicie bez spalin. Tym samym aktywnie przyczynia się do poprawy jakości powietrza. Skutery elektryczne nie wytwarzają tlenków azotu, cząstek stałych ani dwutlenku węgla – nie można więc jeździć bardziej ekologicznie. Koszty energii elektrycznej są absurdalnie niskie i wynoszą około 2 złotych za 100 kilometrów.

Wysoka wydajność

Elektryczny skuter Roma oferuje ogromną wydajność przy bardzo niskim zużyciu energii i kosztów – między innymi dzięki połączeniu wysokowydajnego akumulatora litowo-jonowego – 72V 50 Ah i mocnego 4000-watowego silnika elektrycznego marki QS. Na baterii przejedziesz do 100km przy prędkości ok 45km/h, przy trybie mieszanym realny zasięg wynosi ok 80km

Skuter elektryczny z Homologacją

Roma posiada homologacje, czyli wszystkie zezwolenia administracyjno-prawne pozwalające na uczestnictwo w ruchu drogowym. Roma została także wyposażona we wszystkie niezbędne rozwiązania potrzebne, aby poruszać się po jezdni – kierunkowskazy, światła, klakson, światła drogowe oraz długie.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności