Grace

Od 9.499

Skuter elektryczny Grace Lithium to bardzo częsty wybór kobiet jako środek transportu w mieście. Jest lekki, stabilny, bardzo zgrabny i świetnie się go prowadzi. Do tego ten biały kolor – nic tylko dobrze jeździć i ładnie na nim wyglądać!

Wyczyść

Specyfikacja

Skuter elektryczny Grace Lithium to bardzo częsty wybór kobiet jako środek transportu w mieście. Jest lekki, stabilny, bardzo zgrabny i świetnie się go prowadzi. Do tego ten biały kolor – nic tylko dobrze jeździć i ładnie na nim wyglądać!

  • Moc znamionowa: 0,8 kW
  • Bateria: 60V 20Ah / 2 x 60V 20Ah
  • Maksymalna prędkość: 45 km/h
  • Zasięg maksymalny: 60 km / 120 km
  • Hamulce: tarczowe / bębnowe
  • Masa własna: 61 kg
  • Homologacja: Tak
  • Wyposażenie: światła LED, tempomat, USB

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie do 4 000 zł (maksymalnie 30% od kwoty netto). Wystarczy, że po zakupie pojazdu za gotówkę lub w leasingu wypełnisz wniosek o dotacje na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Skuter elektryczny Grace

Elektryczny skuter, w którym zakochasz się od pierwszej przejażdżki! Skuter posiada delikatny start oraz jest zdecydowanie niższy od większości skuterów elektrycznych. Dlatego też, jeśli jesteś osobą niższą wybierz właśnie ten skuter. Jednoślad został wyposażony w silnik bezszczotkowy o mocy 800 W firmy Bosch, a dzięki takiemu rozwiązaniu bądź pewny jakości oraz tego, że na skuterze przejedziesz kilkanaście tysięcy kilometrów. Koszty jazdy można określić na poziomie 2 zł za 100 km. Jest to wartość nieosiągalna dla skuterów spalinowych, które również bardzo często zmuszają użytkownika do dodatkowych kosztów ze względu liczne awarie lub usterki.

Skuter elektryczny Grace – wystarczy tylko dowód osobisty

Skutery elektryczne do 45 km/h, to analogiczny skutery spalinowe do pojemności 50 cm, aby jeździć Grace nie potrzebujesz prawa jazdy, wystarczy dowód osobisty. Jeśli natomiast jesteś osobą niepełnoletnią wymagane będzie prawo jazdy AM. Grace posiada również 2 tryby jazdy Fast oraz Eco. Pierwszy tryb przystosowany jest to jazdy w mieście na szerokich ulicach natomiast drugi wybierz przy mniejszych uliczkach lub na drogach z nieutwardzoną nawierzchnią. Tryb Eco charakteryzuje się również mniejszym poborem energii.

Skuter elektryczny z Homologacją

Grace posiada homologacje, czyli wszystkie zezwolenia administracyjno-prawne pozwalające na uczestnictwo w ruchu drogowym. Grace została wyposażona we wszystkie niezbędne rozwiązania potrzebne w ruchu drogowym – kierunkowskazy, światła, klakson, światła drogowe oraz długie. Zarejestruj skuter przy pomocy 3 dokumentów: faktury, oświadczenia e-pojazdy.com oraz oryginalnej homologacji.

Skuter elektryczny z baterią litowo-jonową

Silnik zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym, który – w zależności od stylu jazdy – ma zasięg do 60 km lub 120 km w wersji z dwoma bateriami. Dodatkowo możesz ładować baterie aż 1000 razy! Do głównej zalety baterii litowo-jonowej należy możliwość wyciągnięcia jej w każdej chwili ze skutera. Więc ładuj ją bez problemów w domu, pracy lub w jakimkolwiek innym miejscu. To tylko 4-6 godzin! Dzięki baterii na skuterze przejedziesz około 65 000 km. Bez wahania zabierz przyjaciół na przejażdżkę za miasto i baw się dobrze!

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności