Quad Kids Razor

4.499

Quad elektryczny to bezpieczny pojazd, a jednocześnie dający wiele radości z jazdy. Wybierz się na niezapomnianą przygodę quadem wspólnie ze swoim dzieckiem!

Produkt dostępny na zamówienie

Specyfikacja

Quad elektryczny to bezpieczny pojazd, a jednocześnie dający wiele radości z jazdy. Wybierz się na niezapomnianą przygodę quadem wspólnie ze swoim dzieckiem!

  • Moc: 1,0 kW
  • Bateria: Żelowa
  • Masa własna: 50 kg
  • Prędkość maksymalna: 30 km/h
  • Czas ładowania: 6 h
  • Zasięg: 40 km
  • Dopuszczalna ładowność: 90 kg
  • Homologacja: Nie

Quad elektryczny Razor

Quad elektryczny Razor to świetna propozycja dla najmłodszych maniaków pojazdów. Idealnie sprawdzi się dla dzieci w wieku 6+. Quad KIDS idealnie wpasuje się we wspólne rodzinne przejażdżki. Po lesie, do sklepu czy na dobrą zabawę na polnych drogach – od małego naucz dziecko bezpiecznej jazdy i dobrej zabawy, a także przyczyń się do bycia ekologicznym!

Wyposażenie i wymiary crossa

Razor waży ok 50kg, więc dziecko poradzi sobie z podprowadzeniem czy postawieniem pojazdu w dowolnym miejscu. W elektryku znajdują się hamulce tarczowe tylnie, bębnowe przednie, amortyzatory przód + tył oraz opony wielkości 7 cali, dzięki czemu wygodnie się jeździ po nierównych nawierzchniach. Maksymalne obciążenie quada wynosi 90kg. Na wyposażeniu znajdziemy: regulację prędkości (manetka), bieg wsteczny. 

Co warto wiedzieć o quadzie elektrycznym?

Quad KIDS posiada napęd 1000W (łańcuch) 2800 RPM – co daje bezpieczeństwo użytkowania dla dziecka, ponieważ maksymalna prędkość jaką można uzyskać to 30km/h, a bateria wystarczy na 40km jazdy. Te parametry pozwalają także na dobrą zabawę quadem elektrycznym i przygotowanie dziecka przyszłościowo do większych modeli!

Jak jeździć Quadem elektrycznym?

Przede wszystkim dziecko powinno jeździć quadem pod opieką osoby dorosłej. Pojazdem można poruszać się po drogach szutrowych, nie potrzeba pojazdu rejestrować.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas
+48 508 278 601
Napisz do nas
biuro@e-pojazdy.com
Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności